Müzik Zümresi

Müzik dersi sadece ritim öğrenmek ya da şarkı söylemek gibi algılanmamalıdır. Müzik dersinde herhangi bir enstrüman eğitimi almak, işitme eğitimi, ritim, nota okuma gibi daha sayılabilecek birçok farklı alanda eğitimi bulunmaktadır. Özellikle müzik dersi içerisinde bir çalgı eğitimi verilmesi, öğrenciler için farklı bir bakış açısı sağlamaktadır. Aynı zamanda verilebilecek olan çalgı eğitimi öğrencilerin fiziksel aktivitelerini geliştirmede oldukça faydalı bir noktadır. Bu konuda tabi ki müzik öğretmenin yeri çok başka olacaktır. Müzik eğitimini verecek olan öğretmenin alanında yeterli meslek niteliklerine sahip olması gerekmektedir.

Yetenek düzeyi ne olursa olsun, her insanın hayatında müzik vardır. Müziği seven öğrenci,  insanı sever, içinde yaşadığı dünyayı sever, yaşamı sever, büyük bir ruh gücüne sahip olur ve hayata hep pozitif bakar.

AMAÇLARIMIZ:

 • Müzik – beden uyumunu sağlayabilme,
 • Müziği bireysel veya toplu yapabilme,
 • Müzikle toplum arasındaki bağı görebilme,
 • Müzikle kültür, tarih ve estetik arasında bağ kurabilme,
 • Müziği millî ve manevi değerlerle ilişkilendirebilme,
 • Müziğin bir bilim dalı olarak da farklı bilimlerle ilişkisini kurabilme,
 • Müziğin her insan için öğrenilebilir olduğunu anlayabilme ,
 • Dinleme, söyleme ve rtimsel etkinliklerle müzik yapabilme,
 • Kendini müzik yoluyla ifade edebilme,
 • Kültürel miras ve çeşitliliği geliştirebilme,
 • Müzik teknolojilerini kullanabilme,
 • Etkin müzik üreticisi olabilme,
Trabzon Evden Eve Trabzon Evden Eve Taşımacılıkg Trabzon Nakliyat Trabzon Nakliyat Firmaları Trabzon Evden Eve Taşımacılık Trabzon Asansörlü Taşımacılık Trabzon Nakliyat Fiyatları Trabzon Asansörlü Nakliyat Trabzon Şehir İçi Nakliyat Trabzon Taşımacılık Evden Eve Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Asansörlü Nakliyat Trabzon Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Trabzon Evden Eve Taşımacılıkg Trabzon Nakliyat Trabzon Nakliyat Firmaları Trabzon Evden Eve Taşımacılık Trabzon Asansörlü Taşımacılık Trabzon Nakliyat Fiyatları Trabzon Asansörlü Nakliyat Trabzon Şehir İçi Nakliyat Trabzon Taşımacılık Evden Eve Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Asansörlü Nakliyat Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Trabzon Stor Perde Yıkama Trabzon Perde Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları