Kampüsümüz

11,500 m2 kapalı, 17,500 m2 açık alan olmak üzere toplam 29.000 m2 alan üzerine kurulan Abel Eğitim Kuruları, İnegöl’ sadece 12 km, Yenişehir’den 10 km uzaklıkta, İnegöl manzaralı, tertemiz havaya sahip, şehrin gürültü ve kargaşasından uzak eksiksiz bir eğitim öğretim kompleksidir.

İki bloktan oluşan okul kompleksimizde, eğitim-öğretim alanları, kapalı ve açık teneffüs alanları, oyun ve spor alanları, kültür, sanat ve eğitim mekanları, kantin ve yemekhaneler her yaş grubundaki öğrencilerimize göre dizayn edilmiştir. Olumsuz iklim koşullarında kullanılabilecek kapalı oyun, teneffüs ve etkinlik alanları, sosyal donatı alanları ve öğrencilerimizin akademik ve sosyal gelişimi için gerekli tüm olanakları sağlayan çağdaş, güvenilir bir eğitim yerleşkesi olarak planlanmıştır. Özellikle en değer verdiğimiz alan olan Ana Sınıflarımızda, öğrencilerimiz için hazırladığımız, derslikler,  dinelme, yemek, oyun ve etkinlik  alanları görülmeye değerdir.

 

Anasınıfı, İlk Okul, Orta Okul, Anadolu Lisesi ve Fen ve Teknoloji Lisesi Koleji olmak üzere beş kolejden oluşan okulumuzda öğretmenlerimiz;

Ana sınıfında; çocuk psikolojisini ve özel eğitim kurallarını bilen, anne şefkati ön planda olan,

İlk Okulda; çocuk psikolojisini ve özel eğitim kurallarını bilen, branşında uzman anne ve baba şefkati ön planda olan,

Orta Okulda; ergen psikolojisini bilen, branşında uzman, mesleğini ve öğrencilerini seven,

Liselerde; öğrenci psikolojisini bilen, branşında uzman, mesleğini ve öğrencilerini seven, etkin eğitim metotlarını benimsemiş kriterle mülakattan geçirilmiş uzman öğretmenlerdir.

  • Akademik ve Bilimsel düşünme becerisine sahip,
  • Başarıya odaklanmış,
  • En az bir yabancı dili konuşa bilen,
  • Üreten…

bir nesil yetiştirmek için şimdi ABEL’ li olma zamanı.

 

Trabzon Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Trabzon Evden Eve Taşımacılıkg Trabzon Nakliyat Trabzon Nakliyat Firmaları Trabzon Evden Eve Taşımacılık Trabzon Asansörlü Taşımacılık Trabzon Nakliyat Fiyatları Trabzon Asansörlü Nakliyat Trabzon Şehir İçi Nakliyat Trabzon Taşımacılık Evden Eve Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Asansörlü Nakliyat Trabzon Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Trabzon Evden Eve Taşımacılıkg Trabzon Nakliyat Trabzon Nakliyat Firmaları Trabzon Evden Eve Taşımacılık Trabzon Asansörlü Taşımacılık Trabzon Nakliyat Fiyatları Trabzon Asansörlü Nakliyat Trabzon Şehir İçi Nakliyat Trabzon Taşımacılık Evden Eve Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Asansörlü Nakliyat